KONST / Litografier / Färglitografi 12533033
nr 1253 3033
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Nordiska Museet, EA-upplaga, signerad, -81. Motivet: 34x47
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:25:52
5/5 13:51:09
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant